KBE OPTIMA / 4LowE-14Ar-4-14Ar-4LowE

від Сонячні Вікна
  • Енергоефективні металопластикові вікна, виготовлені з 5-ти камерних профілів Німецької фірми КВЕ, монтажною шириною 70мм, з двокамерними склопакетми шириною 40 мм в яких два скла енергозберігаючі та внутрішні камери заповнені аргоном.
  • Енергоефективні металопластикові вікна, виготовлені з 5-ти камерних профілів Німецької фірми КВЕ, монтажною шириною 70мм. З двокамерними склопакетми шириною 40 мм в яких два скла енергозберігаючі та внутрішні камери заповнені аргоном. Вікна армовані оцинкованою сталью товщиною 1,5мм. Вікна комплектуються фурнітурою Німецької фірми Segenia. На всі конструкції ми надаємо гаранію 5 років. Вікна мають два контури ущільнення. Стандартний колір профілю вікон - білий. Існує широка палітра кольорів для ламінації віконних профілів як з однієї сторони, так і з двух сторін
Виробник Сонячні Вікна
Контактна інформація ТОВ "ОЛІС", olis@viknasun.com.ua, (044) 426 8087, (044) 428 0570, (067) 440 6185, (050) 449 2434, 04210, м. Київ, пр. Героїв Сталінграду 12-г, www.viknasun.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://viknasun.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,94

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KBE OPTIMA / 4LowE-14Ar-4-14Ar-4LowE

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.