KBE 88 AD / 4-14Ar-4-16Ar-4i

від ПАРИТЕТ
  • KBE 88 AD - німецький профіль з трьома контурами ущільнення і максимальними показниками енергозбереження. Вікна та балконні двері на базі цього профілю максимально термостійкі, здатні десятиліттями зберігати первісний колір, ударостійкі і володіють хорошими діелектричними властивостями. У конструкціях застосовується двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом. Стандартне рішення для скління приватних будинків. ТОВ "ПАРИТЕТ" - це широкий вибір металопластикових вікон, дверей і перегородок різних форм і колірних рішень від "економ" до "преміум" класу для будинків, квартир та інших приміщень.
  • Максимально високе енергозбереження! Якщо Ви хочете встановити якісні вікна, які дозволять зберегти комфорт і затишок навіть в найскладніших кліматичних умовах, рекомендуємо профіль КВЕ 88mm. Профіль: шестикамерний KBE 88 AD з монтажною глибиною 88mm. Це унікальна німецька розробка шестикамерною системи, яка забезпечить найвищий рівень енергозбереження і дозволить реалізувати різні конструктивні рішення при зведенні будинків за індивідуальними проектами, з використанням складних архітектурних рішень. Профіль KBE 88 AD відрізняється довговічністю, стильним виглядом і неперевершеною функціональністю. Склопакет: двокамерний склопакет 42мм (максимально можливий по ширині для металопластикових конструкцій) з енергозберігаючим склом. Високі показники збереження тепла. Ви можете помітно заощадити на опаленні! ТОВ "ПАРИТЕТ" - це широкий вибір металопластикових вікон, дверей і перегородок різних форм і колірних рішень від "економ" до "преміум" класу для будинків, квартир та інших приміщень.
Виробник ПАРИТЕТ
Контактна інформація ТОВ "ПАРИТЕТ", вул. Мельницька, 30в, м. Одеса,+38(063) 735 34 00
Детальна інформація щодо продукту https://paritetcompany.com/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,88

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KBE 88 AD / 4-14Ar-4-16Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


3 098 грн
за м²
Ви економите: 2 700 грн за рік*