KBE 70ST Plus / 4mf-10Ar-4-10Ar-4

від ПАРИТЕТ
  • KBE 70ST plus - 6-ти камерний профіль з підвищеною тепло- і звукоізоляцією і сучасним дизайном зі скошеними видимими крайками. Вікна та двері з профілю KBE 70ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку. У конструкціях застосовується двокамерний склопакет з багатофункціональним склом. Стандартне рішення для скління будинків і квартир c сонячної сторони. ТОВ "ПАРИТЕТ" - це широкий вибір металопластикових вікон, дверей і перегородок різних форм і колірних рішень від "економ" до "преміум" класу для будинків, квартир та інших приміщень.
  • KBE 70 ST PLUS - шестикамерний профіль європейської якості, що ідеально підходить для енергоефективного скління приватних будинків, а також балконів і лоджій в панельних будинках. Профіль: шестикамерний KBE 70 ST PLUS з монтажною глибиною 70mm. Відрізняється європейською якістю і має можливість установки противовзломной фурнітури, що зробить більш важким проникнення сторонніх осіб через вікно в будинок. Для цього інженери KBE передбачили в профілі спеціальні технічні рішення: армування із замкнутим контуром, можливість більшої кількості точок замикання тощо. Склопакет: двокамерний склопакет 32мм з багатофункціональним склом. Захист від сонця, зменшення втрат тепла. Стандартне рішення для скління будинків і квартир c сонячної сторони. Економте на кондиціонуванні! ТОВ "ПАРИТЕТ" - це широкий вибір металопластикових вікон, дверей і перегородок різних форм і колірних рішень від "економ" до "преміум" класу для будинків, квартир та інших приміщень.
Виробник ПАРИТЕТ
Контактна інформація ТОВ "ПАРИТЕТ", вул. Мельницька, 30в, м. Одеса,+38(063) 735 34 00
Детальна інформація щодо продукту https://paritetcompany.com/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,77

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KBE 70ST Plus / 4mf-10Ar-4-10Ar-4

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.