KBE 70ST / 4i-8ar-4-10ar-4i

від Основа
  • КБЕ 70 мм шестикамерний - максимум комфорту
  • Завдяки збільшеній ширині профілю і шестикамерній конструкції профілів рами і стулки, віконний профіль KBE 70 mm має поліпшені теплоізоляційні характеристики, відповідно сучасним європейським нормам з енергозбереження. Вікна з профілю KBE 70 mm поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку. Широкий профіль дозволяє краще утеплити шов між вікном і стіною при монтажі. Це важливий фактор збереження тепла в приміщенні. Віконно - дверні конструкції KBE призначені для скління житлових і адміністративних приміщень.
Виробник Основа
Контактна інформація віконний завод "Основа", м. Херсон, вул. Нафтовиків, 15г, тел.: +38 (0552) 411-873, info@osnova.ks.ua
Детальна інформація щодо продукту http://osnova.ks.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,86

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KBE 70ST / 4i-8ar-4-10ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.