KBE 70GT / 4і-11-4-11-4і

від Wintera
  • КБЕ_Баланс – достойна альтернатива системі КБЕ_Оптима. Трьохкамерне виконання даної системи робить вікна з профілю КБЕ_Баланс більш доступними по ціні. В той же час платформа 70 мм дозволяє встановити широкий двокамерний склопакет і збільшити ширину монтажного шва, що робить вікно теплішим в цілому.
  • Профіль - система Баланс KBE, (3 камери), монтажна ширина 70 мм.Колір Білий.Штапик має квардатну форму. Армування - матеріал оцинкована сталь .Ущільнювач екструдований вкладний сірого кольору .Склопакет - виготовлений з флоат скла 4М1 та енергозберігаючого низькоемісійного покриття.Фурнітура: стандарт aktivPilot Winkhaus,комплекція -режими відкриття та нахилу, мікровентиляція, чотириступеневий фіксатор нахилу, блокіратор хідного повороту ручки та механізм підйому, протизламні стальні зачепи та цапфи.
Виробник Wintera
Контактна інформація Wintera
Детальна інформація щодо продукту http://www.wintera.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,75

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KBE 70GT / 4і-11-4-11-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.