KBE 70 ST Plus / 4Solar-14Ar-4-12Ar-4i

від Wintera
  • профіль 6-ти камерний монтажної глибини 70 мм. Фурнітура Winkhaus (виробництво Німеччина). Склопакет двокамерний з двома енергозберігаючими стеклами. Завдяки своїй монтажній ширині та наявністю 5 камер, таке вікно забезпечить достатню жорсткість навіть при великих габаритах конструкції., або на верхніх поверхах будівель. А теплоізоляційні властивості забезпечать в помешканні надійний затишок.
  • БЕСПЕРЕЧНИЙ ЛІДЕР! Профільна система КВЕ - одна із перших профільних систем ПВХ, яка зайшла із Німеччини на Український ринок металопластикових вікон. Якість цієї профильної системи перевірена більше ніж 15 роками використання украінськими споживачами. Спочатку цей профіль виробляли виключно в Німеччині, а сьгодні вже існуе власний німецький завод в Україні. Німецка якість продукту проявляється в будь-яких дрібницях: починаючи від кольору (слонова кістка), і до кольоровоі гами, включно до ламінації в массі. Профільні системі КВЕ найкращі із всих ПВХ профілів для виготовлення гнутих (арочних) виробів, тому самі неймовірні дизайнерскі побажання можна виконати саме з КВЕ. Завод-виробник вікон WINTERA має досвіт в цій галузі 9 років, забезпечує випуск якісної продукції, надає гарантію на всі свої вироби до 5 років. Доставка вікон забеспечуеться заводським транспортом беспосередньо до замовника. Професійні майстри з монтажу якісно виконають роботу, забеспечивши Вашу оселю бажаним вікном
Виробник Wintera
Контактна інформація Wintera
Детальна інформація щодо продукту www.wintera.ua
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,93

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KBE 70 ST Plus / 4Solar-14Ar-4-12Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


3 510 грн
за м²
Ви економите: 2 800 грн за рік*