KASKIPUU UOL1 THERMO

від KASKIPUU
  • Дерево- алюмінієві двері, полотно товщіною 86 мм, коробка ламінована сосна, глибина коробки 115 мм; чотири петлі; замок ABLOY LC102; склопакет двокамерний, газ аргон; Поріг: дерев'яний з накладкою з алюмінію 25 * 115 мм;
  • Дверне полотно виконано у вигляді багатошарової сендвіч-конструкції; поверхня: вологостійка плита HDF, покрита фарбою на поліуретановій основі, ламінована тверда деревина і LVL фанера по периметру; Дверне полотно товщиною 86 мм, пофарбовано в білий колір (NCS S0502-Y), полотно фрезерувати з одного зовнішнього боку; 2 алюмінієвих листа для гідроізоляції і збільшення міцності конструкції; Утеплювач: твердий самонесучий полістирол с графітом EPS150; Коефіцієнт теплопровідності дверного блоку U-value=0,7 Вт/м2К, для дверей без скла U = 0,6; Ущільнення: два контури профільованого силіконового ущільнювача; Замок ABLOY LC102 (напівавтомат) з регульованою запірної планкою; Чотири петлі регульовані з анти зломом; Дверна коробка: ламінована сосна 54 * 115 мм, Поріг: термо- оброблений бук з накладкою з алюмінію 25 * 115 мм;
Виробник KASKIPUU
Контактна інформація ТОВ «ЄВРОГРУПСА», 03680, Україна, м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3, оф. 313, тел.: +38 (044) 585-79-07, vb@eurogrupsa.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://eurogrupsa.com.ua/...
Товщина, мм 86
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,034
R, м²К/Вт 1,43

Річна економія
Річна економія: 1 000 грн / 800 кВт·год*
98,0%
2,0%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of KASKIPUU UOL1 THERMO

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.