KALVIS 2-16N

від Kalvis
  • Товщина металу внутрішнього корпусу - 6 мм; велика камера завантаження; велика камера завантаження; рухомі колосники; можливість вмонтувати електронагріваючі елементи; ефективне використання пального та мінімальне забруднення повітря; можливість вмонтувати змійовик аварійного охолодження циркуляційної води.
  • Товщина металу внутрішнього корпусу - 6 мм; велика камера завантаження; велика камера завантаження; рухомі колосники; можливість вмонтувати електронагріваючі елементи; ефективне використання пального та мінімальне забруднення повітря; можливість вмонтувати змійовик аварійного охолодження циркуляційної води. При цьому твердопаливний котел KRONAS UNIC-P є повноцінним котлом тривалого горіння, зберігаючи весь корисний об'єм топки, в разі використання його в ручному режимі. Для переходу на автоматичну подачу палива Вам потрібно сама пальник і бункер для палива. Установка пальника займає небагато часу і не вимагає змін в конструкції котла. Котел KRONAS UNIC-P це ідеальне рішення для тих, хто бажає встановити котел тривалого горіння на дровах або вугіллі, але з часом розглядає варіант переходу на пелетне опалення.
Виробник Kalvis
Контактна інформація "ТОВ ""Волинь-Кальвіс"", м. Ковель, вул. Грушевського, 110-А Тел./факс: +38 (03352) 5-02-31, 5-21-98, 3-46-04 E-mail: v-kalvis@ukrpost.ua"
Детальна інформація щодо продукту http://www.volyn-kalvis.com.ua/
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 16,0
Мінімальна потужність, кВт 5,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KALVIS 2-16N

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.