JUHAS 20

від Stalmark
  • Котел JUHAS 20
  • Номінальна потужність кВт 20 Діапазон потужності кВТ 12-20 Обігрівльна поверхня м2 2,1 Площа приміщень, які обігріваються м2 до 200 Макс. Допустимий робочий тиск МПА 0,15 Необхідна тяга продуктів згорання ПА 26 Розміри камери топки (шир. х довж. х вис.) мм 300х500х465 Розміри отвору для загрузки (шир. х вис.) мм 300 х 248 Температура води на подачі (мін/макс) C 55/90 Маса котла кг 287 Водяний обєм котла л 68 Мінімальна висота димаря м 8 Ефективність котла % 85 Розмір димопроводу ø мм 180 Діаметр подачі і повернення in 6/4"
Виробник Stalmark
Контактна інформація ТОВ "СПЛ", м. Дрогобич, вул. Стрийська 181, моб. 067-700-49-23
Детальна інформація щодо продукту http://www.stalmark.pl/...
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 20,0
Мінімальна потужність, кВт 6,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення JUHAS 20

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


32 399 грн
Ви економите: 8 500 грн за рік*