IZOVAT 180 (30 мм)

від IZOVAT
  • Мінераловатні плити, що застосовуються для теплоізоляції в системах "плаваюча підлога" та пласких покрівель при двошаровому та тришаровому утепленні, двошаровому та тришаровому ламельному утепленні
  • Утеплювач IZOVAT 180 застосовується при утеплені в системах "плаваюча підлога", крім високих характеристик міцності, забезпечує ефективну ізоляцію від повітряного та ударного шуму. Двошаровому утеплені пласких покрівель, теплоізоляційний шар яких формується з мінераловатних плит різної щільності, таке рішення забезпечує високу міцність теплоізоляційного шару до точкових навантажень, низьку теплопровідність, невисоку собівартістьта. Тришаровому утеплені пласких покрівель по профнастилу, застосовується коли розрахункова товщина утеплювача менше половини відстані між гребенями профільного настилу. Також застосовується при двошароврму та тришаровому ламельному утепленні, таке рішення є найбільш економічно вигідним та забезпечує високу міцність теплоізоляційного шару до навантажень. Забезпечує ефективну тепло- та звукоізоляцію. Теплоізоляція стійка до впливу мікроорганізмів і гризунів, легко і швидко монтується.
Детальна інформація щодо продукту http://www.izovat.ua/...
Виробник IZOVAT
Контактна інформація 10025, м. Житомир, вул. Промислова, 6, sales@izovat.ua, +38 (0412) 412-412, www.izovat.ua
Матеріал Кам'яна вата
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 30
R, м²К/Вт 0,77

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
94,7%
5,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення IZOVAT 180 (30 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.