ITALTHERM TIME MAX 27 K ERP

від ITALTHERM
  • TIME MAX K створений для покупців, яким потрібна сучасна енергозберігаюча надійна система опалення і великий запас гарячої води. TIME MAX K – настінний конденсаційний котел, який має накопичувальний бой лер ємністю 60 літрів із нержавіючої сталі з ефективною теплоізоляцією, що дозволить споживачеві завжди мати гарячу воду з необхідною температурою, забезпечуючи максимальну зручність при використанні. Завдяки компактному розташуванню вузлів за принципом «Все в одному корпусі», котел має невеликі габарити, і при монтажі в квартирах, приватних будинках, котеджах займає мінімальний простір.
  • TIME MAX K створений для покупців, яким потрібна сучасна енергозберігаюча надійна система опалення і великий запас гарячої води. TIME MAX K – настінний конденсаційний котел, який має накопичувальний бой лер ємністю 60 літрів із нержавіючої сталі з ефективною теплоізоляцією, що дозволить споживачеві завжди мати гарячу воду з необхідною температурою, забезпечуючи максимальну зручність при використанні. Завдяки компактному розташуванню вузлів за принципом «Все в одному корпусі», котел має невеликі габарити, і при монтажі в квартирах, приватних будинках, котеджах займає мінімальний простір. Закрита камера згоряння включає високоефективний конденсаційний модуль (теплообмінник) і газовий циліндричний пальник із нержавіючої сталі з попереднім змішуванням газу і повітря, що забезпечує більш стабільну роботу обладнання та економію газу. Інтерфейс управління інтуїтивно зрозумілий для користувача. На панелі розташований широкоформатний LCD-дисплей та кнопки перемикання режимів і регулювання температури. Сучасна електроніка дозволяє підключати кімнатні та зовнішні датчики, пульт дистанційного керування, комплекти багатозональної системи опалення. Завдяки європейським комплектуючим, сучасній автоматиці, відмінному дизайну, котел TIME MAX K є основою бездоганних рішень в опаленні та приготуванні гарячої води для найширшого спектру об’єктів. Гарантія якості котлів TIME MAX K підтверджується державним сертифікатом.
Виробник ITALTHERM
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту www.italtherm.it
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 26,0
Мінімальна потужність, кВт 2,6
Ефективність, % 108,7

Річна економія
Річна економія: 7 200 грн / 5900 кВт·год*
74,3%
25,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ITALTHERM TIME MAX 27 K ERP

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.