ITALTHERM TIME COMPACT 35 K

від ITALTHERM
  • TIME COMPACT K ефективно використовується для опалення приватних будинків де встановлені високі вимоги до системи гарячого водопостачання. TIME COMPACT K – це підлоговий конденсаційний котел, який обладнаний 120 літровим бойлером гарячої сантехнічної води. Котел працює з максимальною продуктивністю, економно використовує енергію та заощаджує корисну площу завдяки конденсаційній технології та особливій конструкції «Все в одному корпусі».
  • TIME COMPACT K ефективно використовується для опалення приватних будинків де встановлені високі вимоги до системи гарячого водопостачання. TIME COMPACT K – це підлоговий конденсаційний котел, який обладнаний 120 літровим бойлером гарячої сантехнічної води. Котел працює з максимальною продуктивністю, економно використовує енергію та заощаджує корисну площу завдяки конденсаційній технології та особливій конструкції «Все в одному корпусі». Конструкція камери згоряння включає високоефективний конденсаційний модуль (теплообмінник) і газовий циліндричний пальник із нержавіючої сталі з попереднім змішуванням газу і повітря, що забезпечує більш стабільну роботу обладнання та еко номію газу. На панелі керування розташований широкоформатний LCD-дисплей та кнопки перемикання режимів і регулювання температури. Сучасна електроніка дозволяє підключати кімнатні та зовнішні датчики, пульт дистанційного керування, комплекти багатозональної системи опалення для створення комфортного клімату з автоматичною функцією управління. Гарантія якості котлів TIME COMPACT K підтверджується державним сертифікатом.
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту www.italtherm.it
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 33,0
Мінімальна потужність, кВт 3,4
Ефективність, % 109,1

Річна економія
Річна економія: 7 300 грн / 6000 кВт·год*
73,8%
26,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ITALTHERM TIME COMPACT 35 K

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.