ITALTHERM TIME 35 F

від ITALTHERM
  • TIME – це високопродуктивний двуконтурний традиційний котел з закритою камерою згоряння. Газовий котел TIME створений на основі елементів самого високої якості, щоб забезпечити безвідмовну роботу протягом своєї служби. Традиційна камера згоряння, збільшений пластинчастий теплообмінник, автоматика з підвищеним ресурсом, і система миттєвого отримання гарячої води «AQUA STEP» все це встановлює нові стандарти функціональності та надійності в сегменті двоконтурних котлів. У котлі використовується інтуїтивний інтерфейс в поєднанні з сучасним контролером управління, що дозволяє здійснювати всі необхідні настройки котла, для досягнення найкращих результатів. Володіючи всіма необхідними властивостями котлів преміального класу, дотримуючись перевіреного часом традиційного методу спалювання газу, котел TIME є основою бездоганних рішень в опаленні та приготуванні гарячої води для квартир і приватних будинків.
  • TIME – це високопродуктивний двуконтурний традиційний котел з закритою камерою згоряння. Газовий котел TIME створений на основі елементів самого високої якості, щоб забезпечити безвідмовну роботу протягом своєї служби. Традиційна камера згоряння, збільшений пластинчастий теплообмінник, автоматика з підвищеним ресурсом, і система миттєвого отримання гарячої води «AQUA STEP» все це встановлює нові стандарти функціональності та надійності в сегменті двоконтурних котлів. У котлі використовується інтуїтивний інтерфейс в поєднанні з сучасним контролером управління, що дозволяє здійснювати всі необхідні настройки котла, для досягнення найкращих результатів. Володіючи всіма необхідними властивостями котлів преміального класу, дотримуючись перевіреного часом традиційного методу спалювання газу, котел TIME є основою бездоганних рішень в опаленні та приготуванні гарячої води для квартир і приватних будинків. - Сучасний елегантний дизайн - Ергономічне управління з інформативний LCD дисплеєм - Система миттєвого отримання гарячої води «AQUA STEP» з пластинчастим теплообмінником збільшеного розміру - Надійна гідравліка з використанням двох теплообмінників - Триходовий клапан, керований електроприводом - Компактні габарити - Можливість підключення датчика температури зовнішнього повітря, кімнатного хронотермостату або пульта дистанційного управління для отримання більш економічної роботи системи опалення - Примусовий відвід продуктів горіння
Виробник ITALTHERM
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту http://komfort.com.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 32,5
Мінімальна потужність, кВт 11,9
Ефективність, % 94,0

Річна економія
Річна економія: 3 200 грн / 2600 кВт·год*
88,7%
11,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ITALTHERM TIME 35 F

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.