ITALTHERM CITY MAX 32 K

від ITALTHERM
  • CITY MAX K створений для покупців, яким потрібна надійна система опалення і великий запас гарячої сантехнічної води із застосуванням енергозберігаючих технологій. CITY MAX К – це настінний конденсаційний двоконтурний котел, що має накопичувальний бойлер ємністю 60 літрів. Наявність вбудованого утепленого бойлера з якісної нержавіючої сталі дозволяє споживачеві завжди мати гарячу воду з необхідною температурою, забезпечуючи максимальну зручність при використанні 3-4 кранів системи гарячого водопостачання.
  • CITY MAX K створений для покупців, яким потрібна надійна система опалення і великий запас гарячої сантехнічної води із застосуванням енергозберігаючих технологій. CITY MAX К – це настінний конденсаційний двоконтурний котел, що має накопичувальний бойлер ємністю 60 літрів. Наявність вбудованого утепленого бойлера з якісної нержавіючої сталі дозволяє споживачеві завжди мати гарячу воду з необхідною температурою, забезпечуючи максимальну зручність при використанні 3-4 кранів системи гарячого водопостачання. Завдяки використанню конденсаційної технології спалювання палива, котел має максимальний ККД і низькі викиди шкідливих речовин в атмосферу. У котлі використовується високоефективний конденсаційний модуль (теплообмінник) і газовий циліндричний пальник з нержавіючої сталі з попереднім змішуванням газу і повітря, що забезпечує більш стабільну роботу обладнання та економію газу. Завдяки компактному розташуванню вузлів за принципом «Все в одному корпусі», котел має невеликі габарити, і при монтажі в квартирах, приватних будинках, котеджах займає мінімальний простір. Інтерфейс управління інтуїтивно зрозумілий для користувача. На панелі виведено LCD-дисплей, ручки перемикання режимів і регулювання температури, світлодіодна індикація роботи. Сучасна електроніка котла CITY MAX К дозволяє користувачеві налаштувати в будинку кілька комфортних температурних зон, дистанційно керувати опаленням і гарячим водопостачанням, перевести систему на повністю автоматичну роботу із застосуванням погодозалежної автоматики. Гарантія якості котлів CITY MAX K підтверджується державним сертифікатом.
Виробник ITALTHERM
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту www.italtherm.it
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 31,4
Мінімальна потужність, кВт 6,6
Ефективність, % 109,8

Річна економія
Річна економія: 7 400 грн / 6100 кВт·год*
73,4%
26,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ITALTHERM CITY MAX 32 K

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.