ITALTHERM CITY CLASS 25 К

від ITALTHERM
  • CITY CLASS K/KR – компактний конденсаційний двоконтурний (модель К) котел з двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання, та одноконтурна модель (модель КR) для опалення з підключенням бойлера гарячої води. Завдяки використанню конденсаційної технології спалювання палива котел має максимальний ККД і низькі викиди шкідливих речовин в атмосферу
  • CITY CLASS K/KR – компактний конденсаційний двоконтурний (модель К) котел з двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання, та одноконтурна модель (модель КR) для опалення з підключенням бойлера гарячої води. Завдяки використанню конденсаційної технології спалювання палива котел має максимальний ККД і низькі викиди шкідливих речовин в атмосферу. Пристрій котла включає високоефективний конденсаційний модуль (теплообмінник) і газовий циліндричний пальник з нержавіючої сталі з попереднім змішуванням газу і повітря, що забезпечує більш стабільну роботу обладнання та економію газу. Особливістю котла є удосконалений конденсаційний модуль, який має збільшені патрубки, що знижує імовірність блокування протоку води і створювати аварійні ситуації. Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дозволяють отримувати задану температуру гарячої води з великою точністю. Одноконтурний котел CITY CLASS KR має вбудований 3-ходовий клапан для підключення бойлера і використовується для об´єктів з великим споживанням гарячої сантехнічної води. Сучасна електроніка дозволяє підключати кімнатні та зовнішні датчики, пульт дистанційного керування, комплекти багатозональної системи опалення. Гарантія якості котлів CITY CLASS K/KR підтверджується державни м сертифікатом.
Виробник ITALTHERM
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту www.italtherm.it
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 2,5
Ефективність, % 109,1

Річна економія
Річна економія: 7 300 грн / 6000 кВт·год*
73,8%
26,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ITALTHERM CITY CLASS 25 К

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.