VENTAROCK (120 mm)

від ВЕНТАРОК
 • Вентильована фасадна система VENTAROCK- утеплення та облицювання будівель. Системні компоненти:

  • Фасадний камінь;
  • Вертикальний профіль;
  • Горизонтальний профіль;
  • Утеплювач Knauf Insulation 034A + Knauf Insulation FKD;
  • Тарілчастий дюбель;
  • Консоль;
  • Термоізоляційна прокладка;
  • Дюбель та самонарізи.
 • Вентильована фасадна система VENTAROCK — це утеплення та облицювання всіх типів будівель. Монтаж вентильованої фасадної системи на зовнішні стіни — один з найефективніших способів утеплення фасаду та вирішення проблеми енергозаощадження та теплозбереження приміщень будь-якого типу. Застосування навісних вентильованих фасадів дозволяє заощадити до 50% енергоресурсів. Шар утеплювача між фасадним каменем та підсистемою з оцинкованої сталі — надійний засіб захисту вашої споруди від атмосферних впливів. За рахунок відсутності «вологих процесів», система монтується круглій рік.
Детальна інформація щодо продукту http://www.ventarock.com.ua
Виробник ВЕНТАРОК
Контактна інформація ТОВ «ВЕНТАРОК», 79041, м.Львів, вул.Городоцька, 207, http://www.ventarock.com.ua, info@ventarock.com
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 120
R, м²К/Вт 3,08

Річна економія
Річна економія: 11 500 грн / 9400 кВт·год*
76,3%
23,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення VENTAROCK (120 mm)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.