Веліт® D120 120 мм

від Velit
  • Плити теплоізоляційні ніздрюватобетонні D120 Веліт® для зовнішнього утеплення фасадів, горищ та підлоги
  • Вперше на рику – унікальний утеплювач ВЕЛІТ® від виробника теплоізоляційних ніздрювато-бетонних плит, що вже встигли завоювати довіру десятків тисяч клієнтів. Завдяки ідеальному балансу матеріалів творцям систем утеплення нового покоління вдалося досягнути надзвичайно низькогокоефіцієнту  теплопровідності – лише 0, 04. Завдяки густині D120 нові плити не мають аналогів на ринку матеріалів  для утеплення, тож ВЕЛІТ® справді можна назвати унікальним утеплювачем з ідеальними технічними характеристиками. Новий матеріал розроблявся з врахуванням ринкових тенденцій та вимог споживачів. Прагнучи створити ідеальну теплоізоляцію без компромісів, виробники ВЕЛІТ® ретельно проаналізували практично всі пропозиції на ринку утеплення та використали багаторічний досвід виготовлення ніздрювато-бетонних плит, які є чи не найкращим варіантом у цій ніші. Як наслідок, вдалося досягнути максимального результату і, разом з тим, зберегти переваги попередніх матеріалів. Це і термін експлуатації, що є практично необмеженим. І стійкість до впливів навколишнього середовища – сонця, вітру, підвищеної вологості, вогню. Нові плити виготовлені виключно з натуральних матеріалів, а тому цілком безпечні для зовнішнього і внутрішнього застосування. Утеплювач ВЕЛІТ® паропроникний, що дозволить створити ідеальний мікроклімат в оселі за будь-якої пори року.  
Детальна інформація щодо продукту www.velit.ua
Виробник Velit
Контактна інформація ТзОВ "Веліт Контракт", вул.Чорновола 67/802 , м.Львів +38 (032)290-49-49, +38 067 6758727, lvvelit@gmail.com , velit.ua
Матеріал Плита теплоізоляційна бетонна
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 120
R, м²К/Вт 3,00

Річна економія
Річна економія: 11 500 грн / 9400 кВт·год*
76,3%
23,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Веліт® D120 120 мм

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.