ТМ "Будмайстер" на основі мінераловатних плит 100 мм

від Budmаjster
  • Збірна система фасадної теплоізоляції з використанням продукції ТМ "Будмайстер" на основі мінераловатних плит 100 мм, яка складається з: 1. Грунт універсальний акриловий Криття-50, 2. Клей для кріплення Клей-114 3.Кам'яна вата Технофас(100 мм) 4. Механічні кріплення (парасольки) 160мм 5.Лугостійка сітка 160 6.Клей для армування Клей-124 7.Грунт-фарба Криття-62 8.Декоративна штукатурка ТМ "Будмайстер" (ТИНК 141/144/151/153/241/244/251/253) 9.Фарба фасадна ТМ "Будмайстер" (Барви-61, Барви-71.)
  • Збірна система фасадної теплоізоляції з використанням продукції ТМ "Будмайстер" на основі мінераловатних плит 100 мм - забезпечує нормативні показники стінових конструкцій, захищає конструкції від впливу навколишнього середовища, забезпечує нормативний мікроклімат приміщень та надає фасадам естетичного вигляду
Детальна інформація щодо продукту http://www.budmajster.com.ru
Виробник Budmаjster
Контактна інформація ТОВ "Фабрика будівельних сумішей "Будмайстер", 51400 Україна, Дніпропетровська обл., м.Павлоград, вул.Терьошкіна, 9/2 (р-н Будбаза),т.: (0563) 20-93-93 http://www.budmajster.com.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,037
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,70

Річна економія
Річна економія: 11 100 грн / 9100 кВт·год*
77,1%
22,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ТМ "Будмайстер" на основі мінераловатних плит 100 мм

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.