Tex-Color WDVS B2 - 150

від Текс-Колор
  • Система утепления Tex-Color WDVS B1 - многослойная система наружного утепления на основе плит из пенополистирола типа ПСБС 25
  • Система теплоизоляции Tex-Color WDVS В1 с пенополистирольним утеплителем ПСБС 25 и защитным декоративным слоем из акриловой штукатурки типа "камешковая фактура" 1,5мм или "короед" 2,0 мм. Системные компоненти: грунтовка Teifgrund LF, клеевая масса ОК-500 WDVS, пенополистирольная плита 150 мм "Вик Буд", армирующая масса ОК-1000 WDVS, армирующая сетка SSA-1363, декоративная акриловая штукатурка Edelputz.
Детальна інформація щодо продукту www.tex-color.kiev.ua
Виробник Текс-Колор
Контактна інформація ТОВ "Текс-Колор", бул. В. Гавела 8-В, оф. 314, м. Київ, 03124, +380445942970, tex-color@tex-color.kiev.ua, www.tex-color.kiev.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 150
R, м²К/Вт 3,75

Річна економія
Річна економія: 12 100 грн / 9900 кВт·год*
75,1%
24,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Tex-Color WDVS B2 - 150

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.