Пінопласт-35 «Важка вага» (EPS 120) - 100

від Полімер-Славутич
  • Застосовуються в системах, де створюються вищі середніх механічні навантаження на утеплювач, типові для дахів, підлог і підземних частин будинку
  • Пінополістирольні плити Пінопласт-35 «Важка вага» (EPS 120) застосовуються в системах, де створюються вищі середніх механічні навантаження на утеплювач, типові для дахів, підлог і підземних частин будинку, а саме: – утеплення підлог та підлог на ґрунті; – термоізоляція фундаментних стін і цоколів безшовним методом; – утеплення стін нижче рівня ґрунту з гідроізоляцією; – використовується у всіх типах та системах утеплення фасадів; – термоізоляція зовнішніх та внутрішніх каркасних конструкцій; – утеплення перекриттів; – утеплення плоских дахів; – влаштування теплоізоляційного шару при виготовленні стінових та дахових сандвіч-панелей.
Детальна інформація щодо продукту http://polimer-slavutich.com.ua/...
Виробник Полімер-Славутич
Контактна інформація ТОВ «Полімер-Славутич», E-mail: polimer_slavutich@ukr.net; +38 (04579) 2-97-00; Україна, 07101, Київська область, місто Славутич, Будівельна база, вул. Лісна, 1; сайт: www.polimer-slavutich.com.ua
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,034
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,94

Річна економія
Річна економія: 11 300 грн / 9300 кВт·год*
76,6%
23,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Пінопласт-35 «Важка вага» (EPS 120) - 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.