NEOTERM INSULANT FROM NEOPORE (PSB-S-15) - 100

від TERMPEK
  • NEOTERM утеплювач із неопору (ПСБ-С-15) EPS-70 (13.5 кг/м3) теплопровідність: 0,033 Вт(м.к) - традиційні плити, вироблені з сировини «Neopor» концерну «BASF», Німеччина. До складу плит NEOTERM входить графіт, що суттєво покращує теплоізоляційні властивості матеріалу. Завдяки особливим властивостям плити«NEOTERM» на 20% ефективніші за звичайні пінополістирольні плити.
  • Інноваційне рішення в теплоізоляціі – NEOTERM утеплювач із неопору (ПСБ-С-15) EPS-70 (13.5 кг/м3) теплопровідність: 0,033 Вт(м.к). Традиційні плити, вироблені з сировини «Neopor» концерну «BASF», Німеччина. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні компанії «KURTZ», Німеччина. NEOTERM утеплювач із неопору (ПСБ-С-15) – це інноваційне рішення для покращення якості теплоізоляції в новобудовах та при реконструкції існуючих будівель та споруд. Він має сріблясто-сірий колір, так як до його складу входить графіт, що суттєво покращує теплоізоляційні властивості матеріалу. Завдяки особливим властивостям плити«NEOTERM» на 20% ефективніші за звичайні пінополістирольні плити. Їх застосування забезпечить значно більшу високу ефективність теплоізоляції, та буде сприяти в подальшому зменшенню споживання енергії. Окрім того, Утеплювач «NEOTERM» також має такі переваги: - водовідштовхуючі властивості; - можливість взаємопроникнення газів; - зберігання форми та розмірів; - екологічна безпека; - матеріал стійкий до старіння; - простота застосування за рахунок низької ваги; - швидкий монтаж; - використання незалежно від погодних умов; - відсутність пилу при обробці (розпил, шліфування), не викликає подразнення шкіри, органів дихання та органів зору.
Детальна інформація щодо продукту http://termpek.kiev.ua/...
Виробник TERMPEK
Контактна інформація ТОВ «ТЕРМПЕК», м. Київ, Коцюбинське, вул. Пономарьова, 7, +38 (044) 228-52-88, +38 (097) 574-51-73, +38 (044) 539-25-60, http://termpek.kiev.ua
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,033
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 3,03

Річна економія
Річна економія: 11 500 грн / 9400 кВт·год*
76,3%
23,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення NEOTERM INSULANT FROM NEOPORE (PSB-S-15) - 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.