Мати “Izolux Premium” 100 екоутеплення, технічна ізоляція (100 мм)

від Izolux
  • Мати прошивні звуко- та теплоізоляційні товщиною 100 мм, густиною 80 кг/м3 (ДСТУ Б В.2.7.-98-2000 (ГОСТ 21880-94
  • Мати «Izolux Premium» густиною 100 кг/м3. Базальтова вата – один з найкращих матеріалів для звуко- і теплоізоляції в будівництві. Діапазон використання останньої є дуже широким і обумовлений її універсальністю, порівняно доступною ціною та високими експлуатаційними показниками матеріалу. Не менш поширеним матеріалом для утеплення є базальтова вата у формі прошивних матів. Вони не тільки мають відмінні звуко- і теплоізоляційні показники, але й виготовляються без синтетичних зв’язуючих. Це екологічно чиста теплоізоляція, яка зберігає свої властивості навіть за температури від -1800 С до +7000С. Сфери використання прошивних матів залежать від густини (50-120 кг/м3): утеплення даху, підлоги, стін, димарів тощо. Екологічність цього матеріалу дозволяє використовувати його як утеплювач для дитячих садків та медичних закладів.
Детальна інформація щодо продукту http://tbmarket.com.ua/
Виробник Izolux
Контактна інформація ТОВ "ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" м. Київ, Солом'янська площа, 2, тел.: +38 (044) 248-70-42, +38 (096) 963-73-92, e-mail: tek-office@ukr.net.
Матеріал Кам'яна вата
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,50

Річна економія
Річна економія: 4 100 грн / 3400 кВт·год*
91,4%
8,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Мати “Izolux Premium” 100 екоутеплення, технічна ізоляція (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.