LOFT-BRICK CERRAD ПСБ-С25 (120мм)

від Royal Facade
  • Клінкерна термопанель TM ROYAL FASADE LOFT-BRICK CERRAD ПСБ-С25 120 мм Плита облицювальна декоративна утеплювальна складається з це клінкерної плитки опрессованной з поліуретановим клеєм основу - утеплювач, утворюючи цілісну монолітну конструкцію - Клінкерну термопанель.
  • Клінкерна термопанель Роял Фасад складається з самозатухаючого екструдованого пінополістиролу або спіненого пінополістиролу дрібної гранули ПСБ-C 25/35. З товщиною плити утеплювача від 100 до 150мм + керамічна (клінкерна) плитка. Процес склеювання двох матеріалів здійснюється у фабричних умовах і відбувається при пресуванні плитки в панель ПСБС за допомогою одне компонентного поліуретанового клею KLEIBERIT PUR (Німеччина), який полімеризується і буквально в'їдаючись в структуру обох матеріалів по всій товщині, створюючи монолітну і міцну конструкцію - декор-клінкер(Польща) + утеплювач = термопанель - готове рішення для обробки фасаду!"
Детальна інформація щодо продукту http://termopaneli.net/...
Виробник Royal Facade
Контактна інформація N/A
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,036
Товщина, мм 120
R, м²К/Вт 3,33

Річна економія
Річна економія: 11 700 грн / 9600 кВт·год*
75,8%
24,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення LOFT-BRICK CERRAD ПСБ-С25 (120мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.