KREISEL TURBO W (120 mm)

від Крайзель
  • Сучасна безшовна система утеплення фасадів будинків із застосуванням мінераловатних плит і мінеральної штукатурки. Застосовується в житловому і промисловомі будівництві при утепленні як вже існуючих, так і новозведених стін. Системні компоненти: 1. MINERALWOLLE-KLEBEMÖRTEL 230 - клей для мінвати. 2. Мінераловатна плита 120мм. 3. Тарілчастий дюбель. 4. MINERALWOLLE-ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 240 - клей для армуючої сітки. 5. СКЛОСІТКА ФАСАДНА АРМУЮЧА KREISEL. 6. PUTZGRUND 330 - ґрунтовка під декоративні штукатурки. 7. P100, P110 - мінеральна декоративна штукатурка. 8. SILIKONHARZ EGALISATION PE410 - фасадна фарба для покриття "свіжих" декоративних штукатурок.
  • Система Утеплення представляє собою багатошарову конструкцію, що складається з теплоізоляційного матеріалу мінераловатних базальтових плит, приклеєного до несучої основи на монтажний шар клею, для відповідного типу утеплювача, і додатково механічно закріпленого тарілчастими дюбелями. На теплоізоляційні плити наноситься базовий армований шар клейової шпаклювальної суміші, в який втоплюється сітка зі склотканини імпрегнованої лугостійким покриттям, та після затвердіння наноситься тонкошарова штукатурка з подальшим фарбуванням фасадною фарбою, що виконує декоративно-захисну функцію.
Детальна інформація щодо продукту http://kreisel.ua/...
Контактна інформація ТОВ "Крайзель-Будівельні Матеріали", 03150, Україна, м. Київ, вул. Первомайського 5а, info@kreisel.ua, тел. (044) 200-38-20, факс (044) 200-38-22
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 120
R, м²К/Вт 3,08

Річна економія
Річна економія: 11 500 грн / 9400 кВт·год*
76,3%
23,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KREISEL TURBO W (120 mm)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.