Izopianol 03/10 ЕТ - 100

від Purinova
  • Напівжорсткий відкритокомірчастий пінополіуретан (Izopianol 03/10 ЕТ) - теплоізоляційний матеріал, який використовується для утеплення та гідроізоляції житлових будівель і промислових споруд.
  • Напівжорсткий відкритокомірчастий пінополіуретан Izopianol 03/10 ЕТ- використовується в якості теплоізоляції, в промисловому та виробничому будівництві, а також для утеплення промислових, сільськогосподарських, складських та господарських будов і виробничо-технічних споруд з теплопровідністю (ʎ = 0.037-0,039), та щільністю 7-12 кг/м3. Коефіцієнт паропроникності ≥ 0,2258 mg/(m∙h∙Pa) ≤ 3,2. Водопоглинання 7,3 кг/м2. Кількість закритих комірок 80-90%.
Детальна інформація щодо продукту http://www.ppu.cv.ua
Виробник Purinova
Контактна інформація ПІІ ТОВ "Медіа-пласт Україна", смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна, тел.: +38 (03736) 44-490, +38 (068) 077-55-05, +38 (099) 43-22-882, ppu.cv.ua@gmail.com
Матеріал Поліуретанова піна
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,56

Річна економія
Річна економія: 11 000 грн / 9000 кВт·год*
77,3%
22,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Izopianol 03/10 ЕТ - 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.