HIRSCH Porozell EPS 60 Graphite - 100

від HIRSCH Porozell
  • Вироби теплоізоляційні зі спіненого полістиролу (плити пінополістирольні ПСБ-С-15) з додаванням графіту. Теплоізоляційні властивості до 20% кращі, ніж у звичайного пінопласту
  • Нове покоління теплоізоляції HIRSCH Porozell EPS Graphite відрізняється сріблясто-сірим кольором. Такого результату досягнено додаванням до складу сировини EPS дрібних частинок графіту, що утворюють бар'єр для теплового випромінення (BASF Neopor, Sunpor Lambdapor). Завдяки цьому теплоізоляційний матеріал до 20% ефективніший, ніж звичайний білий пінопласт. Переваги: ефективніший захист від холоду та від спеки, більш комфортна та здорова атмосфера утеплених приміщень, більша привабливість будинку для життя та здачі в оренду, вища вартість при продажу нерухомості, значні заощадження коштів на оплату енергії для опалення та охолодження приміщень. Мала вага, проста установка, без пилу та подразнень. Не розчиняється у воді, не гниє і не розкладається. Стійкий до впливу мікроорганізмів.
Детальна інформація щодо продукту https://hirsch.porozell.ua/...
Виробник HIRSCH Porozell
Контактна інформація "ХІРШ ПОРОЦЕЛЛЬ ТОВ, Філія у м.Черкаси, вул. 14 Грудня, 8, м. Черкаси, 18028, Україна, www.hirsch.porozell.ua +38 067 409 2565"
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,034
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,94

Річна економія
Річна економія: 11 300 грн / 9300 кВт·год*
76,6%
23,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення HIRSCH Porozell EPS 60 Graphite - 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.