GRANT-facade 100

від PIKBUD
 • Система утеплення фасадів GRANT-фасад 100
  1. Грунт глибокого проникнення GRANT;
  2. Клей для приклейки теплоізоляції GRANT Fixer;
  3. Пінополістирол ТІСО 35 100мм
  4. Дюбель зонтик GRANT 160мм;
  5. Армовочний клей GRANT Universal;
  6. Сітка армовочна GRANT 165 г/м2;
  7. Кварцова фарба-грунт GRANT; 8- Акрилова штукатурка GRANT Acryl KA баранець; (можлива кольорова гама 320 відтінків)
Детальна інформація щодо продукту www.pikbud.com
Виробник PIKBUD
Контактна інформація ТОВ "ПІКБУД.ЛТД", тел. 050 33 50 888, 068 08 68 299, e-mail: tk.pikbud@gmail.com, http://grant-facad.com.ua/ru.html
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 0
R, м²К/Вт 2,50

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення GRANT-facade 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.