FTS "Преміум 35" EPS 140 - (200 мм)

від FTS
  • Самозатухаючі пінополістирольні плити FTS ПРЕМІУМ 35 виготовляються для звуко-, теплоізоляції у громадських, житлових та виробничо-господарських приміщеннях.
  • Високоякісний самозатухаючий пінопласт FTS ПРЕМІУМ 35 отримують методом спінювання гранул полістиролу. Високі фізичні та механічні властивості ПРЕМІУМ 35 (один з найнижчих показників теплопровідності, здатність витримувати високі механічні навантаження і не пропускати вологу) визначили широке коло його споживачів: • для теплоізоляції стін фундаментів та приміщень, які знаходяться в цокольній частині будівель; • для утеплення підлог з підігрівом; • для теплоізоляції підлог в житлових та громадських приміщеннях; • для термоізоляції в промислових підлогах ( в складах, магазинах, гаражах, паркінгах, тощо ); • для утеплення підземної частини будівлі з гідроізоляцією; • для влаштування теплоізоляційного шару при виготовленні дахових і стінових сендвіч-панелей; • для створення термоізоляції в будівельних перекриттях, що експлуатуються; а також в плоских та похилих дахах; • можна використовувати для утеплення фасадів будинків; • для інших типів та систем звуко-, теплоізоляції з високими механічними навантаженнями на утеплювач
Детальна інформація щодо продукту http://pinoplast.fts.ua/
Виробник FTS
Контактна інформація ТОВ "Фасадтермосервіс", office@fts.ua, 0343343041, 0673428936, поштовий індекс 78218, Івано-Франківська область, Коломийський район ,с.Нижній Вербіж, вул.Українська, 2П/1, http://pinoplast.fts.ua/
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,036
Товщина, мм 200
R, м²К/Вт 5,56

Річна економія
Річна економія: 12 900 грн / 10600 кВт·год*
73,3%
26,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення FTS "Преміум 35" EPS 140 - (200 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.