FTS "Норма 35" EPS 70 - (200 мм)

від FTS
  • Самозатухаючі пінополістирольні плити FTS НОРМА 35 виготовляються для звуко-, теплоізоляції у громадських, житлових та виробничо-господарських приміщеннях.
  • Ціна пінопласту Норма 35, поєднана з їхніми важливими технічними показниками сприяла збільшенню споживачів при утепленні фасадів багатоповерхівок та приватних будинків. Рекомендуємо використовувати такий утеплювач в системах з невеликими механічними навантаженнями: • для зовнішньої термоізоляції в будівельних спорудах з подальшим їх оздобленням декоративними штукатурками та фарбами; • для створення теплоізоляційного шару зовнішніх стін, де в якості оздоблювального матеріалу буде використано профнастил, сайдинг, тощо; • для утеплення балконних лоджій, перегородок, внутрішніх стін; • для теплоізоляції в підвісних стелях, в дахах між кроквами та під ними; в каркасному будівництві; • для інших видів звуко-і термоізоляції в системах з невеликими механічними навантаженнями на утеплювач.
Детальна інформація щодо продукту http://pinoplast.fts.ua/
Контактна інформація ТОВ "Фасадтермосервіс", office@fts.ua, 0343343041, 0673428936, поштовий індекс 78218, Івано-Франківська область, Коломийський район ,с.Нижній Вербіж, вул.Українська, 2П/1, http://pinoplast.fts.ua/
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 200
R, м²К/Вт 5,00

Річна економія
Річна економія: 12 700 грн / 10400 кВт·год*
73,8%
26,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення FTS "Норма 35" EPS 70 - (200 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.