FTS "Екстра 35" EPS 80 - (100 мм)

від FTS
  • Оптимальне поєднання технічних характеристик ЕКСТРА 35 та ціни вивели його на перше місце продаж серед інших марок пінопласту для утеплення фасадів будинків в приватному секторі.
  • Пінополістирольні самозатухаючі плити FTS ЕКСТРА 35 виготовляють з високоякісної сировини методом спінювання гранул полістиролу і застосовують для звуко- і теплоізоляції житлових, громадських та виробничо-господарських будівлях. Використовувати такі плити рекомендуємо в системах з помірними механічними навантаженнями: • для теплоізоляції фасадів з подальшим їх оздобленням структурними штукатурками, фарбами, декоративною плиткою; • для утеплення зовнішніх стін з використанням сайдингу, профнастилу, тощо; • для термоізоляції внутрішніх стін, перегородок та балконних лоджій; • для теплоізоляції в каркасних конструкціях; • для звуко- і теплоізоляції в дахах між кроквами та під ними; • для формування термо-, звукоізоляційного шару в порожнинах зведених стін ; • в інших тепло- та звукоізоляційних системах з помірними навантаженнями на плити.
Детальна інформація щодо продукту http://pinoplast.fts.ua/
Контактна інформація ТОВ "Фасадтермосервіс", office@fts.ua, 0343343041, 0673428936, поштовий індекс 78218, Івано-Франківська область, Коломийський район ,с.Нижній Вербіж, вул.Українська, 2П/1, http://pinoplast.fts.ua/
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,50

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення FTS "Екстра 35" EPS 80 - (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.