Ферозіт 35 Extra EPS-100

від Ferozit
  • Плити з експандованого полістиролу само загасаючі EPS ТМ «Ферозіт» виготовляються на сучасному європейському обладнанні. Пінопласт виготовляється методом експандування гранул спіненого полістиролу є високоефективним термоізолюючим і звукопоглинаючим утеплювачем. ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНІ ПЛИТИ ФЕРОЗІТ 35 EXTRA (EPS-100) рекомендовано застосовувати в системах, де створюються вищі середніх механічні навантаження на утеплювач, (витримує міцність на стиск при 10%-ій лінійній деформації, не менше 100 кПа, границя міцності при згині не менше 150 кПа), типові для дахів, підлог і підземних частин будинку.
  • Рекомендовано використовувати для: • утеплення підлог; • улаштування підлог з підігрівом; • термоізоляція фундаментних стін і цоколів безшовним методом; утеплення терас та стін нижче рівня грунту з гідроізоляцією; • теплоізоляція приміщень з високим рівнем вологості; • може використовуватись у всіх типах та системах утеплення фасадів; • термоізоляція зовнішніх та внутрішніх каркасних конструкцій; • утеплення перекриттів; • утеплення плоских дахів; • влаштування теплоізоляційного шару при виготовленні стінових та дахових сандвіч-панелей; • всі інші види утеплення, де на утеплювач здійснюються вищі середніх механічні навантаження, типові для дахів, підлог і підземних частин будинку.
Детальна інформація щодо продукту http://ferozit.ua/...
Виробник Ferozit
Контактна інформація  ТзОВ “ФЕРОЗІТ”, вул. Шевченка, 317, м. Львів, +38 (032) 294-86-00; ferozit@ferozit.ua
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 120
R, м²К/Вт 3,08

Річна економія
Річна економія: 11 500 грн / 9400 кВт·год*
76,3%
23,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Ферозіт 35 Extra EPS-100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.