Ферозіт 25 premium EPS-90

від Ferozit
  • Плити з експандованого полістиролу само загасаючі EPS ТМ «Ферозіт» виготовляються на сучасному європейському обладнанні. Пінопласт виготовляється методом експандування гранул спіненого полістиролу є високоефективним термоізолюючим і звукопоглинаючим утеплювачем. ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНІ ПЛИТИ ФЕРОЗІТ 25 PREMIUM (EPS-90) рекомендовано застосовувати в системах, які створюють незначні механічні навантаження на утеплювач, (витримує міцність на стиск при 10%-ій лінійній деформації, не менше 90 кПа, границя міцності при згині не менше 140 кПа).
  • Рекомендовано використовувати для: • улаштування конструкцій зовнішніх стін з фасадною теплоізоляцією згідно з ДСТУ Б В.2.6- 34:2008 класу Б – з опорядженням цеглою; класу Г – з опорядженням прозорими елементами; • термоізоляція зовнішніх стін з облицюванням сайдингом, дошкою, профнастилом; • термоізоляція у вентильованих та не вентильованих тришарових стінах; • термоізоляція в зовнішніх та внутрішніх каркасних конструкціях; • термоізоляція конструкцій внутрішніх стін і перегородок; • термоізоляція легких каркасних перекриттів з облицюванням; • термоізоляція простору між кроквами в похилих дахах; • утеплення балконних лоджій; • використовується в меблевій промисловості (упакування) та при виробництві безкар-касних меблів; • використовується в машинобудуванні (утеплення автобусів, залізничних вагонів); • інші звуко- та термоізоляції в системах, де на утеплювач здійснюються середні механічні навантаження.
Детальна інформація щодо продукту http://ferozit.ua/...
Виробник Ferozit
Контактна інформація  ТзОВ “ФЕРОЗІТ”, вул. Шевченка, 317, м. Львів, +38 (032) 294-86-00; ferozit@ferozit.ua
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 120
R, м²К/Вт 3,08

Річна економія
Річна економія: 11 500 грн / 9400 кВт·год*
76,3%
23,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Ферозіт 25 premium EPS-90

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.