FEROZIT 100

від Ferozit
  • Сертифікована система утеплення FEROZIT з пінополістирольним утеплювачем – це загальна система широкого застосування. Переваги системи FEROZIT: - зниження витрат на обігрів - менше шуму - естетичний вигляд Складники системи FEROZIT: 1. Клей для кріплення теплоізоляції Ферозіт 109 або Ферозіт 110 2. Плити теплоізоляційні пінополістирольні ФЕРОЗІТ 25 Premium EPS-90, 35 Extra EPS-100 або 35 Super EPS-120 3. Дюбель 4. Клей для систем теплоізоляції Ферозіт 110 або Ферозіт 111 5. Лугостійка сітка 6. Грунтувальна фарба Ферозіт 11, FEROMAL 11 PUTZGRUND, FEROMAL SILICON PUTZGRUND. 7а. Штукатурка мінеральна декоративна Ферозіт 200, 201, 203, 212, 213. 7б. Готова водно-дисперсна декоративна штукатурка FEROMAL REIBEPUTZ, FEROMAL KRATZPUTZ, FEROMAL SILOXAN REIBEPUTZ, FEROMAL SILOXAN KRATZPUTZ, SILICON REIBEPUTZ, FEROMAL SILICON KRATZPUTZ, Ферозіт 33 Мозаїка, FEROMAL 33 Мозаїка.
  • СЕРТИФІКОВАНІ СИСТЕМИ УТЕПЛЕННЯ ФЕРОЗІТ Основною функцією системи утеплення є попередження втрат енергії, яку тільки через зовнішні стіни, втрачається до 35% ! Але це не єдина вигода, що забезпечує використання системи утеплення ФЕРОЗІТ. Крім зниження витрат енергії і рахунків на оплату за тепло, підвищується комфорт використання приміщень. ЯК ВИБРАТИ СИСТЕМУ Система виконує свої задачі, якщо при виборі були враховані, як економічні так і технічні вимоги. Міцність і надійність утеплення стін будинків залежить, перш за все, від поєднання окремих елементів системи. Матеріали, які входять в систему утеплення ФЕРОЗІТ, складають повний комплекс. Технічні параметри продуктів оптимально підібрані, що гарантує безпроблемну експлуатацію на протязі багатьох років. Клейові суміші, які входять в склад системи ФЕРОЗІТ, армовані волокном. Завдяки цьому формують міцні зв’язки, стійкі до механічних навантажень, що підвищує стійкість стіни до ударів. Завдяки унікальній рецептурі, структура штукатурки однорідна по всій стіні. Така закрита структура захищає поверхню від водоростей і грибків, та інших видів забруднень. Все разом узяте впливає на збереження естетики стіни і збільшує термін експлуатації.
Детальна інформація щодо продукту ferozit.ua
Виробник Ferozit
Контактна інформація  ТзОВ “ФЕРОЗІТ”, вул. Шевченка, 317, м. Львів, +38 (032) 294-86-00; ferozit@ferozit.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,56

Річна економія
Річна економія: 11 000 грн / 9000 кВт·год*
77,3%
22,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення FEROZIT 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.