Capatect Standard A

від Caparol
  • Система теплоізоляції Capatect Standard для мінераловатного утеплювача (ТМ Paroc, TM Rockwool), з декоративним покриттям Capatect Standard Silikon Putz, Capatect Standard Si-Si Fassadenputz, Capatect Standard Mineral Fassadenputz, фасадною фарбою Capatect Standard Silikat Fassadenfarbe, Capatect Standard Silikon Fassadenfarbe
  • Грунтівка Capatect Standard Uni Grund, Клеюча маса Capatect Standard Dammkleber 175, Клеюча і армуюча маса Capatect Standard Klebe- und Armierungsmasse 176, Утеплювач мінеральна вата Paroc LINIO 10 (100 мм), Склосітка Capatect Standard Gewebe 640, Грунтівка Capatect Standard Putzgrund 605, Фасадна декоративна штукатурка Capatect Standard Silikon Putz, Capatect Standard Si-Si Fassadenputz, Capatect Standard Mineral Fassadenputz, Фасадна фарба Capatect Standard Silikat Fassadenfarbe, Capatect Standard Silikon Fassadenfarbe.
Детальна інформація щодо продукту www.capatect.ua
Виробник Caparol
Контактна інформація ДП "Капарол Україна", м. Київ, вул. Алма-Атинська, 35, тел.: +38 (044) 379-06-91, info@caparol.ua, www.caparol.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,036
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,78

Річна економія
Річна економія: 11 200 грн / 9200 кВт·год*
76,8%
23,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Capatect Standard A

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.