Capatect Dalmather 034

від Caparol
  • Фасадні теплоізоляційні плити Dalmatherm для мінеральних, органічних систем ETICS Capatect, Krautherm
  • Фасадні теплоізоляційні плити для клеєних, а також для з'єднаних систем утеплення. ■ стійкі до перепадів температур ■ мають антивідблиску обробку ■ клас будівельних матеріалів B1 (DIN 4102), E (DIN EN 13501) ■ тип WDVS відповідно до положень Асоціації з контролю за жорстким пінопластом і Асоціації з контролю за теплоізоляційними системами Німеччини ■ не містять фтор-хлор-вуглеводів, галогенізованих фтор-хлор-вуглеводів
Детальна інформація щодо продукту www.caparol.ua
Виробник Caparol
Контактна інформація ДП "Капарол Україна", м. Київ, вул. Алма-Атинська, 35, тел.: +38 (044) 379-06-91, info@caparol.ua, www.caparol.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,034
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,94

Річна економія
Річна економія: 11 300 грн / 9300 кВт·год*
76,6%
23,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Capatect Dalmather 034

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.