Стіни

Зовнішні стіни серед усіх інших огороджувальних конструкцій мають найбільшу площу, тому потребують найбільш ретельного теплового захисту. Неутеплені зовнішні стіни в холодний період року залишаються холодними і можуть бути причиною утворення конденсату і цвілі. Ці явища дуже небезпечні і негативно впливають на здоров'я мешканців особливо дітей.

Теплоізоляція зовнішніх стін обов'язково повинна виконуватися ззовні існуючих стін для досягнення оптимального ефекту і продовження терміну служби всієї будівлі. Також, використовуючи зовнішнє утеплення, виникає можливість кардинально змінити архітектурний вигляд будівлі, використовуючи відповідне опорядження. При виборі утеплювача для ізоляції зовнішніх стін слід пам'ятати, що теплоізоляція ніколи не використовується окремо, а тільки в складі тієї чи іншої фасадної системи. Тому, також важливо правильно вибирати необхідні системні компоненти, рекомендовані виробником.

Зверніть увагу, що сумарна товщина теплоізоляційного шару зовнішніх стін повинна бути не менше 100 мм.

Особливу увагу необхідно приділити горючості утеплювача, що визначає дозволену сферу використання матеріалу. Так, згідно з нормативними вимогами, горючі утеплювачі можна використовувати тільки на будівлях до 9-ти поверхів включно, а ось негорючі – без будь-яких обмежень.

Слід також пам'ятати, що діючими нормами і стандартами України заборонено виконувати зовнішнє утеплення окремих квартир у багатоквартирному будинку. Не порушуйте закон, разом з іншими співвласниками будівлі організуйте утеплення всього будинку одночасно!

  • Підібрати по:
  • Сортувати за

SCANMIX PRO (100 мм)

ЕФЕКТИВНІСТЬ
22,9%
Стіни Стіни

*Застереження:

  1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.
    **Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.
  2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.
  3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.
  4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.