Стіни

Зовнішні стіни серед усіх інших огороджувальних конструкцій мають найбільшу площу, тому потребують найбільш ретельного теплового захисту. Неутеплені зовнішні стіни в холодний період року залишаються холодними і можуть бути причиною утворення конденсату і цвілі. Ці явища дуже небезпечні і негативно впливають на здоров'я мешканців особливо дітей.

Теплоізоляція зовнішніх стін обов'язково повинна виконуватися ззовні існуючих стін для досягнення оптимального ефекту і продовження терміну служби всієї будівлі. Також, використовуючи зовнішнє утеплення, виникає можливість кардинально змінити архітектурний вигляд будівлі, використовуючи відповідне опорядження. При виборі утеплювача для ізоляції зовнішніх стін слід пам'ятати, що теплоізоляція ніколи не використовується окремо, а тільки в складі тієї чи іншої фасадної системи. Тому, також важливо правильно вибирати необхідні системні компоненти, рекомендовані виробником.

Зверніть увагу, що сумарна товщина теплоізоляційного шару зовнішніх стін повинна бути не менше 100 мм.

Особливу увагу необхідно приділити горючості утеплювача, що визначає дозволену сферу використання матеріалу. Так, згідно з нормативними вимогами, горючі утеплювачі можна використовувати тільки на будівлях до 9-ти поверхів включно, а ось негорючі – без будь-яких обмежень.

Слід також пам'ятати, що діючими нормами і стандартами України заборонено виконувати зовнішнє утеплення окремих квартир у багатоквартирному будинку. Не порушуйте закон, разом з іншими співвласниками будівлі організуйте утеплення всього будинку одночасно!

  • Підібрати по:
  • Сортувати за

Там немає товарів відповідних вибором.