Immergas VICTRIX SUPERIOR 32 X 2 ErP

від IMMERGAS
  • Настінний одноконтурний конденсаційний котел Номінальна теплова потужність: 32,0 кВт • Великий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням • Модуляція теплової потужності 12,5-100% • Готовий для підключення бойлера
  • Настінний одноконтурний конденсаційний газовий котел. Номінальна теплова потужність: 32,0 кВт. • Ідеально підходить для приготування гарячої води у поєднанні з баками непрямого нагріву, також можливе підключення до теплових сонячних систем з примусовою циркуляцією • Модулюючий насос забезпечує економію електроенергії шляхом автоматичного регулювання роботи відповідно до різних умов використання • Широкий і функціональний рідкокристалічний дисплей із підсвічуванням. функціонуючу інформацію • Передова електроніка з можливістю підключення ПДК (пульта дистанційного керування) та датчика зовнішньої температури • Завдяки низьким викидам окису вуглецю (CO) та оксиду азоту (NO X ), котел належить до класу 5, що є найбільш екологічно чистим, згідно європейських стандартів (UNI EN 297 e 483) • Можливість встановлення у каскаді (до 3 котлів).
Виробник IMMERGAS
Контактна інформація ТОВ «ТК «ОПТІМ», 03680, Україна, м. Київ, вул. Пшенична, 9, тел.: +38 (044) 406-40-45
Детальна інформація щодо продукту https://www.immergas.com/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 32,0
Мінімальна потужність, кВт 9,6
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Immergas VICTRIX SUPERIOR 32 X 2 ErP

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.