Immergas HERCULES SOLAR 26 ErP

від IMMERGAS
  • Підлоговий конденсаційний котел з вбудованим бойлером на 200 л, готовий до роботи з геліосистемою. • Теплова потужність 26 кВт • Високий ККД і низький рівень викидів • Великий рідкокристалічний екран з підсвічуванням • Максимальний комфорт ГВП • Готовий для роботи на дві незалежні опалювальні зони • Вбудована насосна група геліосистеми з розширювальним баком та групою безпеки • Вбудовані розширювальні баки геліосистеми, системи опалення та ГВП
  • Підлоговий конденсаційний котел з вбудованим бойлером на 200 л, готовий до роботи з геліосистемою. • Теплова потужність 26 кВт • Високий ККД і низький рівень викидів • Максимальний комфорт ГВП • Готовий для роботи на дві незалежні опалювальні зони • Вбудована насосна група геліосистеми з розширювальним баком та групою безпеки • Вбудовані розширювальні баки геліосистеми, системи опалення та ГВП Вбудований бойлер на 200 л готовий для підключення до сонячного контуру, забезпечує найбільший комфорт гарячого водопостачання, ідеальне рішення при наявності декількох точок споживання гарячої води. Підключення двох незалежних зон опалення (прямої та змішувальної) встановлене безпосередньо всередині котла. Модуляційні насоси забезпечують низьке споживання електроенергії. Широкий і функціональний рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням дозволяє легко і візуалізувати основну інформацію. Сучасна електроніка дозволяє управляти сонячним контуром. Завдяки низьким викидам окису вуглецю (CO) та оксиду азоту (NO X ), котел належить до класу 5, що є найбільш екологічно чистим, згідно європейських стандартів (UNI EN 297 e 483)
Контактна інформація ТОВ «ТК «ОПТІМ», 03680, Україна, м. Київ, вул. Пшенична, 9, тел.: +38 (044) 406-40-45
Детальна інформація щодо продукту https://www.immergas.com/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 26,0
Мінімальна потужність, кВт 7,8
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Immergas HERCULES SOLAR 26 ErP

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.