IDM SW 26 Twin HGL

від IDM
  • Геотермальний тепловий насос вода-вода або розсіл-вода, який має в базовому виконанні: опалення, гаряче водопостачання, охолодження, два компресора для двох ступенів потужності, підключення до мережі інтернету. Використовується хладоагент R410A. Технологія HGL для приготуванні гарячої води, система Twin (два компресора). Підключення до електромережі 230V або 400V. Гарантія 3 роки на пристрій та 6 років на компресор. Сертифікат ЕНРА (Європейська Асоціація по Тепловим Насосам)
  • IDM- компанія що займається виробництвом теплових насосів з 1977року, є одним з піонерів в використанні відновлюваних природних ресурсів. Завод знаходиться в місті Matrei in Osttirol в самому серці найвідомішого гірськолижного регіону на Півдні Австрії на висоті 1000м над рівнем моря. Лінійка компанії налічує 116 моделей теплових насосів, серед яких геотермальний який має 180 кВт теплової потужності, та повітря-вода з тепловою потужністю в 60 кВт. Всі теплові насоси мають можливість встановлення у каскад до 5 машин. Технологія HGL яка дозволяє заощадити близько 35% енергії при приготуванні гарячої води в зимовий час, також ця технологія значно збільшує термін служби обладнання. Система Twin – два спіральних компресора, для двох ступенів потужності. З допомогою інтернет підключення є можливість слідкування та корегування роботи теплового насосу на відстані.
Виробник IDM
Контактна інформація ТОВ "Неотепло", м. Одеса, вул. Космонавтів 32, оф 108. тел.: +38 (048) 704-55-24, +38 (048) 704-55-29
Детальна інформація щодо продукту http://idm.org.ua/...
Максимальна потужність, кВт 35,1
Технологія вода-вода, грунт-вода
COP 6,40

Річна економія
Річна економія: 38 200 грн / 31800 кВт·год*
19,9%
80,1%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення IDM SW 26 Twin HGL

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


404 399 грн
Ви економите: 38 200 грн за рік*