Ideal 4000 New / 4i-10-4-10-4i

від Екіпаж
  • 5-камерна профільна система з двома контурами ущільнення і монтажною шириною 70 мм
  • IDEAL 4000 new с упл - 5-камерна система з двома контурами ущільнення і монтажною шириною 70 мм. Витонченість і легкість форм вузького зміщеного профілю, висота видимої частини якого складає 114 мм, чудово поєднується з будь-яким стилем інтер'єру. Технічні характеристики: 5 - камерна профільна система; Монтажна ширина 70 мм; Товщина стінки 2,8 мм; Можливість установки склопакета 24 мм, 32 мм, 38 мм; Висота рами і стулки 114 мм збільшує Світлопропускаючі частина вікна;
Виробник Екіпаж
Контактна інформація ПП "Екіпаж", Харкiвська область, м. Первомайський, вул. Дорожня, 28, тел.: +38 (05748) 3-90-53, info@ekipag.net.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.ekipag.net.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,75

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Ideal 4000 New / 4i-10-4-10-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.