i-KIR-MTD /B /0101t

від CLIMAVENETA
  • Пристрій реверсивного типу, з інверторним DC-компресором, для виробництва гарячої води з температурою до 60°C та роботи при температурі зовнішнього повітря до -20°C. Пріоритетним є режим ГВП.
  • Теплові насоси реверсивного типу i-KIR мають високу сезонну ефективність, як в режимі опалення, так і в режимі охолодження, завдяки технології DC-інвертора для управління роботою компресора і передачі точної кількості теплової енергії, необхідної будинку. Цей чудовий результат був досягнутий в результаті ретельного підбору всіх компонентів. Особливу увагу було приділено всім теплообмінним поверхням і вентиляторам. Використання нових конденсаційних теплообмінників (з великою площею та спеціальним компонуванням), нових асиметричних випарників (з покращеним і більш ефективним розподілом холодоагенту, як в рідкій, так і газовій фазі) і високоефективних вентиляторів - ось деякі з важливих інновацій, включених в цей продукт. Ретельний підбір компонентів систем цієї серії може означати значну економію споживаної енергії і, як наслідок, значне скорочення експлуатаційних витрат.
Контактна інформація "ТОВ «КЛІМХАУС», 04128, м. Київ, вул. 18-та Садова, 1, тел.: +38 (044) 221-07-56 info@climhouse.com www.climhouse.com "
Детальна інформація щодо продукту https://www.melcohit.com/...
Максимальна потужність, кВт 32,2
Технологія повітря-вода
COP 3,65

Річна економія
Річна економія: 32 600 грн / 27400 кВт·год*
31,0%
69,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення i-KIR-MTD /B /0101t

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.