i-HWAK/V4/ 14

від MAXA
  • Високоефективні реверсивні повітряно-водяні теплові насоси з інверторними компресорами постійного струму, безщіточні вентилятори постійного струму і реверсивний інвертор постійного струму.
  • Використання инверторної технології разом з безщітковими двигунами постійного струму забезпечує дуже високу загальну енергоефективність як для зниження питомої витрати кожного двигуна, так і для високої потужності модуляції. Розширене використання цих технологій для всіх компонентів призводить до високих значень COP і EER зі значним підвищенням ефективності часткового завантаження (ESEER). Всі пристрої можуть працювати в трьох різних режимах: обігрів, охолодження і отримання гарячого водопостачання, з конкретними програмами, які підвищують продуктивність у всіх умовах, з можливим управлінням кліматичної кривої.
Виробник MAXA
Контактна інформація ТОВ "Альянс Ейр"; тел. (044) 383-97-41, (044) 383-97-51, м.Київ вул. Академіка Філатова 10а оф. 3/11, http://a-air.com.ua/contact-us
Детальна інформація щодо продукту https://maxa.it/...
Максимальна потужність, кВт 14,0
Технологія повітря-вода
COP 3,62

Річна економія
Річна економія: 32 400 грн / 27300 кВт·год*
31,3%
68,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення i-HWAK/V4/ 14

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.