Huch EnTEC FINO

від Meibes
  • FINO - це компактний та дуже легкий сонячний колектор. Завдяки своєму розміру та вазі FINO може транспортуватися та встановлючатись всього однією человеком. Спеціально розроблений корпус колектора виготовлений із полікарбонату, що надає колектору високу міцність та дозволяє встановлювати його в засніжених регіонах,і в регіонах з високими вітровими навантаженнями. Термін експлуатації не менше 30 років. Гарантія - 10 років.
  • FINO можно легко втановлювати поряд з морем. Завдяки використанню поликарбонату повністю виключається можливість виникнення корозії FINO зручний для транспортування, оскільки його габарити співпадають з розмірами стандартної євро-палети. Кожний колектор упакований в зручну коробку з ручкою, що дозволяє робити монтаж на даху всьго одній людині. Вага колектора: 13,5 кг; Загальна площа: 0,96 м²; Поглинальна поверхня: 0,865 м²; Коефіцієнт прозорості скла 90%; Коефіцієнт поглинання: 95%; Коефіцієнт випромінювання 5%; Нульовий ККД: 82%; Максимальний робочий тиск: 6 бар; Антиблікове ударостійке скло підвищеної прозорості товщиною 3,2 мм; Температура стагнації: 210 ºC; Алюмінієвий абсорбер з нанесеним на нього високоселективним покриттям (вакуумний спосіб нанесення); Встановлюються тільки горизотнально під кутом від 20° до 70°.
Виробник Meibes
Контактна інформація N/A
Детальна інформація щодо продукту http://www.meibes.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 82,0

Річна економія
Річна економія: 4 100 грн / 3400 кВт·год*
21,0%
79,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Huch EnTEC FINO

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.