HKS LAZAR HolzMaster 20 kW

від HKS LAZAR
  • Високоефективний піролізний котел з комфортним і сучасним регулюванням.
  •  HolzMaster є піролізним (газогенераторним) котлом центрального опалення, завдяки цьому процесу ККД котла навіть в три рази вище, ніж при спалюванні деревини традиційним способом. Котел оснащений керамічної топкою, а завантажувальна камера викладена касетами з нержавіючої сталі, що забезпечує низький рівень викидів і тривалий термін служби. В теплообміннику встановлена ​​система очищення, яка задіюється важелем, вміщеним збоку котла. Роботою котла управляє регулятор з алгоритмом   PID і датчиком вихлопних газів, які співпрацюють з кімнатним регулятором і з термостатом, а також програмою на тиждень.   Залежно від погоди автоматика підтримує один гріючий контур в стандартній комплектації, а після розширення до чотирьох. Так як в котлі використовується витяжний вентилятор і кишеня короткої циркуляції, зводиться до мінімуму можливість витоку газів в котельнях. В котлі HolzMaster передбачена велика завантажувальна камера на поліна довжиною до 50см.
Виробник HKS LAZAR
Контактна інформація ТзОВ "ТРІАДА ВЕСТ" 79024, м.Львів, Б.Хмельницького вул., 225А, admin@hks-lazar.com.ua, https://hks-lazar.com.ua, https://365store.com.ua, +380959352040, +380989352040, +380639352040
Детальна інформація щодо продукту https://hks-lazar.com.ua/...
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 20,0
Мінімальна потужність, кВт 20,0
Ефективність, % 88,0

Річна економія
Річна економія: 9 900 грн / 8100 кВт·год*
79,6%
20,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення HKS LAZAR HolzMaster 20 kW

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.