Hitachi Yutaki S80 RWH-4.0VNFE/RAS-4WHVNPE (Side Tank)

від HITACHI
  • Високотемпературний тепловий насос Hitachi серії Yutaki S80 ідеально підходить для реконструкції існуючих систем опалення. Він сумісний з уже працюючими системами основних типів і забезпечує опалення і гаряче водопостачання (ГВП). Такі теплові насоси можуть нагрівати воду в радіаторах до + 80 ° С при температурі зовнішнього повітря до -20 ° С без додаткових джерел тепла.
  • -висока енергоефективність СОР до 5,00 -температура води на виході до +80 ° С -робота в режимі опалення та гарячого водопостачання -температура води регулюється за допомогою инверторной технології простота монтажу і технічного обслуговування підєднання до 1 або 3-фазної мережі електроживлення підєднання до систем зовнішнього управління
Виробник HITACHI
Контактна інформація Акліма, 04073, Київ, Україна, пр-т Московский, 28а (Б), тел.: +38 (044) 500-00-59, info@aclima.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://hitachi-ukraine.com.ua/
Максимальна потужність, кВт 13,9
Технологія повітря-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Hitachi Yutaki S80 RWH-4.0VNFE/RAS-4WHVNPE (Side Tank)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.