HerzCube +

від HERZ
  • Cube + комунікаційний модуль
  • Модуль Cube + призначений для управління радіаторною системою опалення по локальній мережі або через мережу Internet. Зручний контроль системи опалення з будь-якого місця через додатки для смартфона (Android і iOS) або через ПК-додаток при підключенні до інтернету або без нього. Високий рівень безпеки завдяки шифруванню даних і авторизації користувача. Простота в установці і використанні без необхідності додаткової настройки маршрутизатора і брандмауера операційної системи. Всі настройки і параметри пристроїв зберігаються локально, що забезпечує роботу модуля незалежно від наявності підключення до ПК або інтернету. Максимум 10 кімнатних термостатів + ​​(1 8251 03) Максимум 50 електронних терморегуляторів ETKF + (1 8251 01) Максимум 50 віконних датчиків + (1 8251 02) Три світлодіоди для індикації стану модуля. Комплектація поставки Пристрій Cube + Блок живлення з виходом USB USB-кабель Мережевий кабель LAN Монтажна планка для встановлення на стінах монтажні аксесуари Інструкція з експлуатації
Виробник HERZ
Контактна інформація ДП "Герц Україна", 02002, м. Київ, вул. Шептицького, 10, офіс 168, тел.: +38 (044) 569-57-07, kyiv@herz.ua
Детальна інформація щодо продукту http://herz.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 3 400 грн / 2800 кВт·год*
88,0%
12,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення HerzCube +

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.