HERZ TWIN heat III

від HERZ
  • Комплект: 10-ри сонячних колектора, набір з'єднувачів, комплект для встановлення на дах,
  • Орієнтація каркаса колектора для монтажу на даху, що складається з алюмінієвої рами з задньою стінкою, високоселективного алюмінієвого повно поверхневого поглинача, пластини з мінеральної вати товщиною 25 мм і загартованого скла з низьким вмістом заліза. Виробництво енергії за рахунок максимізації поверхні поглинача. Труби мідно-реєстрових і колекторних труб жорстко з’єднані за допомогою процесу лазерного зварювання та приєднані до пластини поглинача. Швидка сполучна система з висувною подвійною прокладкою ущільнювача. Колектор має 4 з'єднання і виготовляється за допомогою конвеєрної лінії, керованої роботом.
Виробник HERZ
Контактна інформація ДП "Герц Україна", 02002, м. Київ, вул. Шептицького, 10, офіс 168, тел.: +38 (044) 569-57-07, kyiv@herz.ua
Детальна інформація щодо продукту http://herz.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 76,8

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
24,9%
75,1%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення HERZ TWIN heat III

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.