HERZ commotherm LW-A 10

від HERZ
  • Енергія атмосферного повітря ефективно використовується в цілях опалення приміщення або гарячого водопостачання. Даний процес поисходит вже при температурі -20 ° С
  • Тепловий насос commotherm повітря-вода спеціально виготовлений для установки зовні. Металевий корпус в оцинкованому виконанні і з порошковим напиленням є стійким до поганих погодних умов, а шумоізоляція гарантує дуже тихий режим роботи. У теплових насосах використовується екологічно нешкідливий, безпечний холодильний агент. У комплект поставки входить плавний пуск і контроль трифазного напруги. Надмірно велика площа випарника сприяє ефективній і перш за все дуже тихій роботі, навіть при низькій температурі атмосферного повітря (до -20 ° C). У тихому режимі роботи, так званий "silent mode", відбувається скорочення числа оборотів вентилятора теплового насоса в нічний період і за рахунок цього досягаються дуже низькі акустичні емісії. Функція "silent mode" включена в стандартну комплектацію і може бути активована вручну в будь-який час.
Виробник HERZ
Контактна інформація ДП "Герц Україна", 02002, м. Київ, вул. Шептицького, 10, офіс 168, тел.: +38 (044) 569-57-07, kyiv@herz.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.herz-energie.at/...
Максимальна потужність, кВт 10,3
Технологія повітря-вода
COP 4,60

Річна економія
Річна економія: 35 300 грн / 29500 кВт·год*
25,7%
74,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення HERZ commotherm LW-A 10

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.