HERZ commotherm hybrid tower SW/WW 12

від HERZ
  • У нижній частині енергоцентралі hybrid towers знаходиться тепловий насос для опалення і гарячого водопостачання (джерело тепла грунт або вода), діапазон потужності якого сотавляет від 5 до 15 кВт.
  • Використовуючи дану особливу комбінацію з теплового насоса і двох-зонного накопичувального бака-акумулятора, можна забути про проблеми установки окремих складових системи, про підключення компонентів для найбільш ефективної експлуатації або про те, якого розміру труби, потужність насосів або обсяг бака-акумулятора був би правильним для Вашого проекту. Виробництво та розподілення тепла виконується одним пристроєм, в комплект поставки до якого додаються трубопроводи, насоси, переключають вентилі і накопичувач. Спочатку збираються окремі складові компоненти установки і після цього з'єднуються з оригінальною заводською гарнітурою - ГОТОВО!
Виробник HERZ
Контактна інформація ДП "Герц Україна", 02002, м. Київ, вул. Шептицького, 10, офіс 168, тел.: +38 (044) 569-57-07, kyiv@herz.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.herz-energie.at/...
Максимальна потужність, кВт 14,4
Технологія вода-вода, грунт-вода
COP 5,70

Річна економія
Річна економія: 37 300 грн / 31100 кВт·год*
21,7%
78,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення HERZ commotherm hybrid tower SW/WW 12

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.